دپارتمان بذر بهرویش

دپارتمان بذر بهرویش با شناخت کامل از نیاز کشاورزان همواره در بهبود شرایط آن‌ها تلاش کرده است.

شرایط مزارع، محصولات و کشاورزان دارای تفاوت‌هایی هستند و هر کدام نیازها، چالش ها و اهداف مخصوص به خود را دارا می باشند.

به همین دلیل ما به کشاورزان راه حل های متناسب با نیازهای خاص مزارع خود را ارائه می دهیم.

زمانی که از بذر صحبت می کنیم بدان معناست که باید به پایه ای ترین و بنیادی ترین نیاز کشاورزی بپردازیم و کار را از کوچک ترین واحد، یعنی DNA شروع کنیم.

کدهای ژنتیکی یک گیاه سرنخ های زیادی از توانایی های آن گیاه جهت مقابله با محیط های غیرقابل پیش بینی به دست می دهد.

ما در دپارتمان بذر بهرویش در کنار هم، با قدرت نبوغ بشر می توانیم ارزش واقعی را برای کشاورزان، مصرف کنندگان و کره زمین ایجاد کنیم.

ما با به کار گیری تکنیک های بیوتکنولوژی و شناخت درست از مولکول DNA می توانیم با اطمینان بیشتر و سرعت بالاتری بذر واریته های گیاهی را تولید کنیم و کشاورزان را جهت تولید محصولات با کیفیت و عملکرد بالاتر توانمند سازیم.

بذرهای هیبرید و نسل جدید بذرهای آزاد گرده افشان (OP) تولید شده در بهرویش به کشاورزان این انگیزه را میدهد تا با کاشت بذر این واریته ها سطح زندگی خود را بهبود دهند.

ما در دپارتمان بذر انواع واریته های هیبرید و آزاد گرده افشان را با به کار گیری دانش به نژادی کلاسیک و مولکولی و استفاده از ابزار های بیوتکنولوژی تولید می کنیم و به کشاورزان و بهره برداران امکان داشتن گیاهی با عملکرد بالاتر، مقاوم تر به آفات، بیماری ها و تنش های محیطی خواهیم داد که حتی در شرایطی با تنش های محیطی بتوانند عملکرد قابل قبولی داشته باشند.

ما با تولید بذرهایی با ویژگی های بهبود یافته و مقرون به صرفه به تولید کنندگان، شرکت های توزیعی، نمایندگان منطقه ای و کشاورزان امکان پیشرفت و توسعه خواهیم داد.

متخصصان فعال در دپارتمان بذر بهرویش به طور مداوم در حال تحقیقات پیشرفته جهت بهبود واریته های گیاهی با ویژگی هایی دقیق و متناسب با نیاز روز می باشد.

ما علاوه بر امور تحقیقاتی پیشرفته در مزارع و آزمایشگاههای خود با سایر موسسات تحقیقاتی دولتی و سایر شرکت های دانش بنیان همکاری های مشترکی را توسعه داده ایم.

گروه تخصصی دپارتمان بذر بهرویش در حال حاضر تحقیقات ویژه و بذر های منحصر به فردی را در گیاهانی نظیر خیار گلخانه ای، گوجه گلخانه ای، گوجه فضای باز، هندوانه، ملون، کدوخورشتی، گل آهار، بادمجان، کاهو، هویج، شلغم، چغندر لبوئی، تربچه، باقالا، لوبیا سبز و … ایجاد کرده است.

تنوع ژنتیکی و ژرم پلاسم غنی  بانک ژن دپارتمان بذر بهرویش در کنار دانش و مهارت متخصصین، خود این امکان را به وجود می آورد تا بتوانیم برای حل بسیاری از چالش های کشاورزی، بذر هایی با کیفیت و علکرد بالا تولید کنیم.

ما امیدواریم بذر واریته های تولید شده ی ما بتواند در شرایط خشکسالی و وجود بیماریهای گیاهی و سایر تنش های محیطی با استفاده از زمین کمتر، مصرف آب پایین تر و نهاده های کمتر، غذایی کافی و سالم را برای مصرف کننده نهایی تولید کنیم.

ما در دپارتمان بذر بهرویش با طبیعت همگام شده و با توسعه فناوری های نوین زیستی در راستای تولید بذر به دنبال پاسخی کارآمد به چالش های بشری هستیم.

ما اطمینان داریم دانش و مهارت و استفاده از فناوریهای نوین چالش ها را به فرصت تبدیل خواهد کرد.

11
1
2
3
DWWW1311
5
8
9
10
99
124
12
13